Staramy się odnaleźć w każdej sytuacji i sprostać wszelkim, czasem bardzo nietypowym wymaganiom Klienta, uzależnionym od Jego aktualnych potrzeb. Doradzamy i opracowujemy wspólnie ze Zleceniodawcą strategię przyszłego działania, często tworząc "coś z niczego" - co sprawia nam chyba największą satysfakcję.

Nieobce nam jest ilustratorstwo tradycyjne, stosowane do wzbogacenia szaty graficznej książek (szczególnie ukierunkowanych na odbiorcę dziecięcego), publikacji, prezentacji czy opakowań.

Dobrze czujemy się również w sytuacjach wymagających od nas zaprojektowania i wykonania nietypowych konstrukcji czy instalacji stalowych i aluminiowych. Dzięki dużemu doświadczeniu w tym temacie niejednokrotnie udawało się nam zrealizować projekty pozornie sprawiające wrażenie niewykonalnych.

Jako osoby o "niepokornych" duszach lubimy nietuzinkowe wyzwania. Staramy się znaleźć optymalny sposób rozwiązania każdego postawionego przed nami zadania. Zachęcamy więc do nawiązania kontaktu, pozostając otwartymi na wszelkie pytania, sugestie i propozycje współpracy dotyczące szeroko rozumianej reklamy wizualnej.


<< powrót